Mustafa AK, Hazreti Yasuo, Mert, Mertcan Bahar’ın ve izleyicilerinin ortak buluştuğu YouTube Masası formatı adeta YouTube’nin siyasi gündemini ele alıyor. Televizyonlarda sıkça gördüğümüz (boş yapan) siyasetçiler ve politikacılar gibi (Youtube)gündemi(ni) değerlendiren bu format gerçekten de Youtube’de izleyebileceğiniz en eğlenceli videolardan olabilir(ama enes apimin villa videosu hariç). Baho kanalının diğer formatı olan, YouTube’de Para Var Show da oldukça tuttu.

Video:

Hangi gündem konuları değerlendirildi ?

1- Logan Paul ile KSI’nin yaptığı boks maçı değerlendirildi. Mertcan Bahar bu maçın sahte olmadığını öne sürdü.

2-Cem Yılmazın yeni çıkacak filminde Reynmen’inde oynaması değerlendirildi. Masada bunun Cem Yılmazın Reynmen’den kitle çalması için yapıldığı öne sürüldü.

3- Geçen sene çeşitli sebepler yüzünden Pantene altın kelebek ödülü Yılın En İyi YouTuber ödülü alınan Enes Batur’un ödülünün tekrar geri alınması hakkında görüşüldü. Ayrıca bu yıl için kimlerin alabileceği tartışıldı. Ortaya Reynmen ve Oğuzhan uğurun alabileceği sürüldü.

4-Jahrein’in YouTube Türkiye’ye geri döneceği tartışıldı. Jahrein’den Twitch’de gösterdiği performansın aynısını YouTube’de de gösterilmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Yorum yapın!
Lütfen adınızı giriniz